scroll3---

Консалтинг
в сфері ГІС-технологій

ГІС-консалтинг є важливим для клієнтських організацій на етапі адаптації геоінформаційних систем під конкретні потреби, які не можуть бути задоволені в інший спосіб, окрім, як через живе спілкування та демонстрації функціональності продукту. Оскільки, багато організацій не мають необхідні знання і досвід щодо розробки, впровадження та підтримки ГІС, особливо в корпоративному середовищі, то ГІС-консалтинг на сьогодні є вимогою часу.

Отримайте поради та практичну допомогу експертів у сфері геоінформаційних технологій, фахівців галузі, Розробників та наших Партнерів на етапі проектування, фактичного створення та подальшого користування (підтримки):

  • дізнайтеся як отримати максимально корисний ефект від впровадження ГІС;
  • розробіть успішний довгостроковий план функціонування процесів, які лежать у сфері вирішення ГІС-продуктів;
  • змоделюйте очікуваний результат від впровадження ГІС і процес управління за допомогою ГІС;
  • знайдіть рішення, яке дозволяє перетворити ваші ідеї, потреби і бажання в чіткі стратегічні рекомендації та конструктивні вимоги щодо вибору оптимального функціоналу майбутньої ГІС.

Разом зі Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку - Спільно зі  Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку  (World Data Center ) Міжнародної наукової ради (The International Science Council https://council.science) ми проводимо навчання користувачів ГІС як початкового, так і професійного рівня за програмами, що розроблені Ванкуверським острівним університетом (Канада). Більш детальна інформація за посиланням http://geomatics.wdc.org.ua.